I Quattro Passeri Country House

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 4 gasten
  • 1 bed
  • 1 slaapkamer

Locatie

    I Quattro Passeri Country House Santa Paola ligt op ongeveer 15-minuten rijafstand van het Museo e Biblioteca don Francesco Renzi en beschikt over een sauna.

    Het landhuis is geplaatst binnen 4 km van Galleria delle Maschere. Tot de nabijgelegen religieuze bezienswaardigheden behoort Chiesa di S. Biagio, op ongeveer 25 minuten lopen.

    De villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Een haardroger zorgen ook voor een comfortabele ervaring.

    Ervaar ultiem comfort in de keuken van de 6-kamer I Quattro Passeri Country House, voorzien van een waterkoker. Ristorante Da Neri met de Italiaanse keuken ligt niet ver van de accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Licentienummer040037-AF-00002,IT040037B4D87V76NA

    Kameropties bij I Quattro Passeri Country House Santa Paola

    De villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Een haardroger zorgen ook voor een comfortabele ervaring.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Kamer

    Grootte: 21 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Suite met een King Size Bed

    Grootte: 45 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Vierpersoonskamer

    Grootte: 42 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij I Quattro Passeri Country House Santa Paola

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Internationale Luchthaven Federico Fellini
    38.5 km

    Bezienswaardigheden (9)

    Rubicone 44
    1.6 km
    Lago di Monteleone
    3.3 km
    Fondazione Tito Balestra
    3.6 km
    Castello di Longiano
    3.6 km
    San Lorenzo in scanno
    3.8 km
    Convento Frati del Santissimo Crocifisso di Longiano
    4 km
    Collegiata di San Cristoforo
    4 km
    Museo d'Arte Sacra
    4 km
    Castello Malatestiano
    4 km

    Gastbeoordelingen van I Quattro Passeri Country House Santa Paola

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar I Quattro Passeri Country House?
      In I Quattro Passeri Country House kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van de villa?
      Gasten van de villa kunnen onder andere het Museo e Biblioteca don Francesco Renzi (7 km), Galleria delle Maschere 4) en Collegiata di San Cristoforo 4,1) verkennen.
    • Beschikt I Quattro Passeri Country House over spa?
      Degenen die in I Quattro Passeri Country House verblijven kunnen ontspannen dankzij een sauna.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    I Quattro Passeri Country House Santa Paola